Hovedinnhold

Følg link nedenfor for å legge inn din påmelding til Luft NM i Selbu 29.-31.03.2019. Klubben støtter med startavgift til klubbens skyttere og skulle man vinne, har klubben en budsjettpost til dette også for klubbens skyttere. Etter påmeldingsfristen internt er ute legger Trondhjem Pistolklubb inn påmeldingene til Luft NM slik at man ikke trenger å gjøre mer påmelding selv.

FRIST FOR INTERN PÅMELDING er 15.02.2019.

LINK til påmelding

Fyll ut skjema for internpåmelding så setter klubben opp eventuelle lag der det er mulig. Man finner alt av nødvendig informasjon om Luft NM 2019 på den offisielle intenettsiden https://www.luftpistolnm.no/ 

Når NM nærmer seg vil klubben sende ut oversikt til de som er påmeldt om skytetider osv. I år er Luft NM kun et "stenkast" unna så mange har mulighet til å delta.

Minner om at man må vise legeattest ref regler til NM for å unngå at man selv må dekke utgiften hvis man ikke stiller til skyting.